VIP REALITY – BUSINESS FOR ALL – Miroslav Veliký

Franšíza VIP REALITY je pomerne čerstvý projekt, ktorý je – ako už z názvu vyplýva – zameraný na biznis v oblasti realít. V skratke sa dá povedať, že touto spoluprácou spájame moje finančné znalosti s maklérskymi a finančnými znalosťami pána Velikého. Priznám sa, že predtým, než som sa zoznámil s pánom Velikým, som realitám veľmi nerozumel a neprikladal im veľkú váhu.


Obaja pochádzame z Vranova a roky sme takpovediac chodili okolo seba, až kým sa ma pán Veliký rozhodol kontaktovať. Veľmi sa tomu teším, pretože odvtedy vedieme naozaj úspešnú spoluprácu. O pánovi Velikom môžem povedať, že je to veľmi schopný človek. Je to hotový podnikateľ, ktorého už netreba učiť základné veci. Komunikácia medzi nami je rovnako na vysokej úrovni. Pán Veliký rozumie, ako veľmi podstatný je tím a aká dôležitá je produkcia. Už v priebehu prvých dvoch-troch mesiacov sme zaznamenali prínosy našej spolupráce a prvé nárasty produkcie. Prijali sme desiatky ľudí a uzavreli desiatky zmlúv – no pozrite na tú rýchlosť.

Môj vstup do realít vďaka Mirovi

Okrem materiálneho úspechu a skvelej rodiny (ktorú osobne poznám) má pán Veliký ešte jednu vec, ktorá mnohým iným chýba. Hovorím o jeho priebojnosti a dravosti. A čo viac, rýchlo a efektívne toleruje zmeny. Vždy prichádza s niečím novým a musím povedať, že z jeho nápadov sa aj ja veľa učím. Vďaka nášmu obchodnému partnerstvu som sa dostal do realitného biznisu, ktorému som predtým nevenoval žiadnu veľkú pozornosť.


Učíme sa celý život. A keď sa môžeme učiť od šikovných ľudí, ktorí dokážu viesť schopný biznis – taká spolupráca sa jednoducho neodmieta. Pán Veliký je človek, ktorý ešte určite zaznamená veľké výsledky. Veľmi pozitívne vnímam jeho dynamickosť, energiu a fakt, že veci doťahuje dokonca. Verím, že naša spolupráca bude aj naďalej prekvitať a navzájom si odovzdáme ešte veľa dobrých rád, nápadov a skúseností.

Milan Tkáč, riaditeľ FIN4YOU

Pochopil som, že k podnikaniu nepotrebujem len vysoké odmeny(%), ale stabilnú firmu, coaching, funkčný backoffice naklonený riešiť každú moju požiadavku, produktových špecialistov na mojej strane, preškolovanie mojich obchodných partnerov firmou bez akýchkoľvek poplatkov, čo sa mi v konečnom dôsledku vráti dvojnásobne. S prostredím a tímom som nadmieru spokojný.

Miroslav Veliký, riaditeľ Bussines for all

Najnovšie články

Kategórie

Stiahnite si našu brožúrku

Stiahnuť

Máte aj vy záujem o franšízu?

Ozvite sa nám:

milan.tkac@go4pro.sk

+421 948 737 131