Peter Cinkanič, FIN4YOU

Peter Cinkanič je človek, ktorý s nami spolupracuje od našich začiatkov až po dnešný deň. Bol jedným z prvých ľudí, ktorí sa napojili na spoločnosť FIN4YOU a odvtedy je k nám stále lojálny. Jeho dôveru sme získali aj vďaka tomu, že oproti iným spoločnostiam sme mu umožnili spoluprácu bez bariér, kvót či iných problémov.

Peter zaslúžene vlastní post franšízy, pretože od prvého rozhodnutia s nami spolupracovať sa nikdy neodklonil k žiadnej inej finančnej maklérskej spoločnosti. Pre mňa z toho tiež vyplýva, že veci zjavne robíme dobre, čo ma veľmi teší. Okrem toho má Peter veľmi dobrú schopnosť komunikovať. V začiatkoch si prešiel aj turbulentnými obdobiami, no napriek tomu bol z práce nadšený a jeho pozitívna komunikácia sa nezmenila.

Aj keď Peter v súčasnosti nie je na produkčnom vrchole, pevne verím, že v ňom drieme veľký potenciál, ktorý raz vzplanie a začne expandovať (v prešovskom regióne) posolstvo FIN4YOU. Peter Cinkanič je skvelý človek a vždy si ho rád vypočujem. K veciam pristupuje priamo a pracuje sa mi s ním veľmi dobre.

Peter to s nami nikdy nevzdal, a preto to s ním nevzdávame ani my. Ľudia, ktorí nám odovzdajú svoj čas a lojalitu – hoci nie sú v danom čase vo svojich projektoch najúspešnejší – majú stále veľmi dobré odmeny za produkciu, ktorú dosahujú. Verím, že Peter s nami vydrží ešte dlho a držím mu palce aby sa vo svojej práci posúval vyššie a vyššie.

Milan Tkáč, riaditeľ FIN4YOU

Do sveta financií som prvý krát vstúpil v roku 2006. V tomto svete som pracoval popri svojom zamestnaní. Prešiel som niekoľkými SFA a stále mi niečo nesedelo. Spoluprácu s Milanom Tkáčom a spoločnosťou Fin4You som začal písať v roku 2014. Ukázal mi svoju víziu a plány, ktoré sa mi zapáčili a zanedlho som sa s nimi stotožnil. Komunikácia s p. Tkáčom a ostatnými členmi jeho týmu sú na veľmi vysokej úrovni. Veľkým prínosom pre mňa je coaching a vzdelávanie v spoločnosti. Kto uvažuje o podnikaní v tejto oblasti odporúčam Franšízu od spoločnosti FIN4YOU. Spolupraca, podpora a školenia nie len z odboru financií.

Peter Cinkanič, franšízant vo FIN4YOU

Najnovšie články

Kategórie

Stiahnite si našu brožúrku

Stiahnuť

Máte aj vy záujem o franšízu?

Ozvite sa nám:

milan.tkac@go4pro.sk

+421 948 737 131