Franšíza Pevoni – Peter Voštinár

Je zaujímavé, ako sa životné cesty môžu prepletať. Petra Voštinára, ktorý je dnes vlastníkom franšízy Pevoni, poznám prakticky od narodenia. Vyrastali sme na jednom sídlisku, boli sme spolužiaci na základnej škole a navštevovali sme aj rovnakú strednú školu. Ako to však býva, po škole sa naše cesty rozišli a každý z nás sa vydal iným smerom.

Prešlo niekoľko rokov a Peter sa následne obrátil na spoločnosť FIN4YOU. V tom čase ešte nevedel, že konkrétne ja stojím za touto spoločnosťou. Oslovil vtedy majiteľa Rasťa Švarbalíka, na ktorého som mal písaný aj svoj podiel vo firme. Peter sa s ním chcel stretnúť a prerokovať možnú spoluprácu, konkrétne predaj produktov zlata cez distribučný kanál FIN4YOU. Rasťo kladne odpovedal, že sa stretne veľmi rád, ale trval na spoločnom stretnutí aj so mnou.  

Na našom spoločnom stretnutí prebehol rozhovor, prerokovali sme všetky potrebné veci a môžem povedať, že z toho vznikol skvelý obchodný vzťah. Náš prvý vzťah bol o zazmluvňovaní bánk pre spoločnosť FIN4YOU. Vytvorili sme ďalšie sídlo a detašované pracovisko v Bratislave, dohodli sme spoločné projekty, až z toho nakoniec vzišiel post franšízy. Na Petrovi Voštinárovi som si všimol mnohé dobré vlastnosti. Peter dokázal prilákať schopných ľudí, s ktorými som následne spolupracoval a vytváral z nich ďalších lídrov. Pracoval som usilovne na ich úspechu, a vďaka našej kooperácii vznikali tiež nové franšízy a ďalšie a ďalšie projekty. Peter sa stal súčasťou môjho bližšieho tímu a jeho nadanie zaujať schopných a zaujímavých ľudí je dodnes významným prvkom našej spolupráce.

Franšíza Pevoni bola veľmi vydarený projekt, ktorý vznikol náhodným stretnutím. Prostredníctvom Petra som sa zoznámil s ľuďmi, s ktorými som potom rozbehol ďalšie zaujímavé projekty, ktoré prosperujú až do súčasnosti. S Petrom si veľmi dobre rozumieme, dôverujeme si a som s našou spoluprácou spokojný. Verím, že vďaka Petrovi sa toho vo FIN4YOU ešte veľa dobrého udeje, a rovnako, že vďaka nám sa ešte veľa dobrého prihodí franšíze Pevoni.

Milan Tkáč, riaditeľ FIN4YOU

„Spolupráca s FIN4YOU je pre mňa veľkým prínosom. Systém práce s FIN4YOU mi vyhovuje, pretože mám aj iné podnikateľské aktivity. A tu to viem všetko stíhať a mať vytvorený ďalší tok príjmu. Veľkým prínosom je aj podpora zo strany riaditeľa HR Milana Tkáča, ktorý dokáže naštartovať ľudí k práci a produkcii, tak, že ich to baví a napĺňa. Spolupráci sa teším a odporúčam ju všetkým.“ 

Peter Voštinár, riaditeľ PEVONI

Najnovšie články

Kategórie

Stiahnite si našu brožúrku

Stiahnuť

Máte aj vy záujem o franšízu?

Ozvite sa nám:

milan.tkac@go4pro.sk

+421 948 737 131