GEPARD FINANCE – Miroslav Kollár

Miroslav Kollár z firmy GEPARD FINANCE je ďalší úspešný človek, ktorý si osvojil franšízu spoločnosti FIN4YOU. Dostal som naňho odporučenie od Petra Voštinára, že je to zaujímavý človek a mal by som s ním skúsiť popracovať. Dohodol ho teda na spoločné stretnutie so mnou vo FIN4YOU a v spoločnosti Pevoni v Bratislave. Stretnutie prebehlo hladko a Miroslav následne išiel do vlastnej kancelárie.

Miro je človek, ktorý dáva na moje rady a tie sa mu aj vyplácajú. Za rok a pol dokázal desaťnásobne zväčšiť svoj príjem. Presne pochopil, že na základe informácií a možností, ktoré mu vieme poskytnúť sa dnes neoplatí pracovať iba za percentá – dôležitá je kvalita a servis, ktoré idú ruka v ruke s profitom.

Peter mal pravdu. Miroslav je schopný človek, ktorý sa enormne vyzná v hypotékach. Pomohol aj nám ako spoločnosti získať celkom dobrú spoluprácu so spoločnosťou GEPARD FINANCE. Miro mi je dnes veľmi blízkym človekom a teším sa z kooperácie s ním, jeho partnermi, spolupracovníkmi aj rodinou. Život zvláda na 100% a je úspešný doma i vo svojej kariére. Určite si čochvíľa vytvorí franšízantské obchodné miesto s vlastným personálom a vybavením.

Miroslav Kollár vedie desiatky osôb v tímoch a je inšpiráciou aj pre ďalších ľudí, ktorí ho pozorujú. Je to skromný chlapík, ktorý dennodenne „maká“. Pochopil, že sa vyplatí – na rok či dva – upriamiť svoju pozornosť na tvrdú prácu, z ktorej možno zožať úspech, než len celý život pracovať. Jeho pridanou hodnotou je, že rozumie finančnému biznisu. V tejto oblasti mu otvorili oči aj naše spoločné debaty o tom, ako správne robiť finančné poradenstvo a ako by to na Slovensku malo vyzerať. Môžem povedať, že sa od seba učíme navzájom.

Verím, že toto spojenie zohrá v poradenstve ešte významnú rolu – či už v investičnom, hypotekárnom alebo poistnom sektore. Miro je človek, ktorý stojí na strane klienta a nie na strane bánk, poisťovní, investičných spoločností a pod. A presne takých ľudí slovenský trh potrebuje.

Milan Tkáč, riaditeľ FIN4YOU

Podnikanie s franšízou od FIN4YOU je model vo finančnom sprostredkovaní, ktorý som roky hľadal. Široké portfólio finančných partnerov a služieb už býva štandardnom v rôznych firmách, avšak systém práce rozdelený na servisných a produktových špecialistov mi dáva priestor pracovať efektívnejšie, z čoho ťažia hlavne naši klienti. Ďalší veľký prínos pre mňa ako franšízanta predstavuje systém vzdelávania coachingu, ktorý človeka posúva vpred nielen v pracovnej oblasti.
Miroslav Kollár – Gepard Finance

Najnovšie články

Kategórie

Stiahnite si našu brožúrku

Stiahnuť

Máte aj vy záujem o franšízu?

Ozvite sa nám:

milan.tkac@go4pro.sk

+421 948 737 131