Ľuboš Šnirc – riaditeľ pre investície vo FIN4YOU, je v súčasnosti tiež úspešným vlastníkom franšízy s firmou WALFIR. Spolupráci s ním sa veľmi teším. Je to človek, ktorý vie, čo od života chce a ide si vytrvalo za tým. Má veľmi dobré akreditácie, schopnosti a know-how.

Hoci je Ľuboš riaditeľom pre investície, nevenuje sa iba investičným veciam a robeniu analýz. Rozhodol sa rozšíriť svoje možnosti a aktívne sa zapája do obchodu. Pochopil, aké dôležité je rozumieť financiám a vedieť ich tiež vysvetliť svojim klientom. Rozumie významu budovania tímu, vie aké dôležité je byť vzorom pre jeho členov, pretože nestačí len hovoriť, ale aj vzorovo konať.

Ľuboš Šnirc je dobrým príkladom toho, že keď človek – nech už pochádza z akéhokoľvek prostredia a nech robil akúkoľvek prácu – veci správne uchopí, tak je schopný urobiť skvelú prácu a mať úspech.

WALFIR začína a napreduje

S Ľubom som sa zoznámil prostredníctvom Petra Voštinára, ktorý mi ho pôvodne predstavil ako „chalana z Cypru“, keďže tam predtým pracoval. Potom sa rozhodol vrátiť na Slovensko a začal u nás robiť prvé investičné veci, až z toho postupom času vzišiel post franšízy. Jeho franšíza WALFIR je dnes pre spoločnosť FIN4YOU veľkým prínosom, a pevne verím že i spoločnosť pre neho. Ľuboš priniesol do našej spoločnosti veľmi silné portfólio investičných možností. Klient, ktorý vidí ako k veciam pristupuje, nemá obavy zriadiť si investíciu prostredníctvom FIN4YOU.

Môžem povedať, že Ľuboš, aj vďaka našej kooperácii, uspel už v mnohých projektoch. Je samozrejmosťou, že v každom podnikaní sa občas objavia turbulencie. No Ľuboš je jedným z mála ľudí, ktorý ich dokáže prirodzene riešiť s chladnou hlavou. Je to človek so srdcom na správnom mieste, ktorý sa navyše rád učí a ja verím, že jeho sny sa stávajú skutočnosťou. Nebojím sa povedať, že Ľuboš vo finančnom svete ešte zohrá významnú rolu – či už na Slovenku, vo Fin4ou, vo vlastnej franšíze, alebo aj inde po boku ďalších ľudí.

Milan Tkáč, riaditeľ FIN4YOU

Ešte počas môjho pôsobenia v zahraničí som sa prvý krát stretol s Milanom Tkáčom, ktorý mi v krátkosti predstavil firmu FIN4YOU. Môj pocit ohľadne toho, že všetky „SFA-čka“ na našom trhu sú úplne rovnaké, však aj naďalej ostal rovnaký. Zlom prišiel po mojom návrate na Slovensko v roku 2019, kedy sme sa opäť viac krát s Milanom stretli a mne začínalo prvý krát po 12 rokoch dochádzať, že tento biznis sa dá naozaj robiť aj úplne inak s maximálnou objektivitou a etikou. Know-how FIN4YOU je naozaj jedinečné ako aj každá jedna franšíza, ktorá s nami spolupracuje. Je úžasné sledovať ľudí, ktorí sa dlhé roky pretĺkajú v tomto obore od jedného samostatného finančného agenta k druhému, až pokým im nepredstavia FIN4YOU, a kedy si veľká väčšina z nich povie, že presne toto som celé tie roky hľadal!

Ľuboš Šnirc, riaditeľ WALFIR

Najnovšie články

Kategórie

Stiahnite si našu brožúrku

Stiahnuť

Máte aj vy záujem o franšízu?

Ozvite sa nám:

milan.tkac@go4pro.sk

+421 948 737 131