3 nástroje na zlepšenie pracovného výkonu

Každý z nás z času na čas bojuje s tým, ako zvýšiť svoju produktivitu. Ľudia sú obklopení kvantom informácií, majú hektický osobný a pracovný život, takže je normálne, že sa občas zamotajú a skáču od jednej veci k druhej. Pri všetkej tej zaneprázdnenosti a vyťaženosti môže byť náročné určiť si priority úloh a udržať si systém a motiváciu. Našťastie máme k dispozícii nástroje, ktoré vám pomôžu zvýšiť výkon a optimalizovať čas. 

Tableau

Tableau je skvelý nástroj na prácu s dátami. Ponúka produkty na vizualizáciu dát, vďaka ktorým je ich analýza je rýchla, jednoduchá a zábavná. Tento program je veľmi prehľadný, takže sa v ňom budú ľahko orientovať aj netechnickí používatelia. 

Tableau ponúka možnosť organizovať informácie do vizuálne estetických tabuliek či pracovných hárkov. Jeho funkcie ocenia obchodní analytici, pretože im pomôže efektívne komunikovať ich údaje a sprístupniť informácie širšej skupine ľudí. 

Slack

Slack je ideálny nástroj pre ľudí, ktorí pracujú v tíme a často si nevedia dať rady s chaotickou komunikáciou. Na Slacku je dobré to, že na jednom mieste môžete udržať všetku komunikáciu. Nastavenie a prispôsobenie je veľmi jednoduché. Používatelia majú možnosť vytvoriť súkromné skupiny, verejné kanály alebo posielať správy jednotlivým členom. 

Slack je veľmi populárny najmä v súčasnosti, keďže mnohé firmy prešli na home office. Vďaka tomuto nástroju majú ľudia všetky potrebné informácie na jednom mieste, efektívne spolupracujú a rýchlejšie dosahujú výsledky. Slack je možné prepojiť s programami ako je MailChimp, DropboxGoogle Drive alebo Twitter

Asana

Ak hľadáte nástroj, ktorý vám pomôže efektívne spolupracovať, vyskúšajte Asanu. Vďaka nej môžete riadiť svoje projekty, firemné procesy i čiastkové úlohy. S Asanou budete mať výborný prehľad o pokroku a vyhnete sa mnohým chybám. Môžete sledovať, na čom práve pracujú vaši spolupracovníci, prípadne kde práca uviazla a dozviete sa o jej výsledkoch. Asana je ľahko prepojiteľná s aplikáciami ako Evernote, Google Drive, Dokumenty či Tabuľky

Najnovšie články

Kategórie

Stiahnite si našu brožúrku

Stiahnuť

Máte aj vy záujem o franšízu?

Ozvite sa nám:

milan.tkac@go4pro.sk

+421 948 737 131